Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada ölmüş olan ablayı görmek

Rüyada ölmüş olan ablayı görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada ölmüş olan ablayı görmek

Soru

Bebekken ölen ablamı rüyamda gördüm.

Merhaba suan 23 yasındayım. Bu rüyami görünce 10 veya 9 yasındaydım. Rüyadan önce bir ablamın olduğunu bilmiyordum çunki bebekken ölmüs. Daha 1 aylıkken ölmüş yani.

Ruyamda saklambaç oynuyoduk arkadaşlarımla ve hayalet dedigimde yolun aşagısında bir sürü kefenli insanlar cıkıyodu. Saklambac bitince arkadaşlarım evlerine gitti ve sadece bir arkadaşla kaldık. Ona soyledim hayalet diyince kefenli insanların cıktığını ve soyledim birden cok kefenli insanlar çıkıyodu ve 5 saniyede kayboluyolardı. Arkadaşımla onların yanlarina gitmek istedik ve içleerinden bi yaşlı adam bize dogru gelmeye basladı biz korktuk kactik geldigimiz yere dogru gitmeye ve giderken arkamıza bakınca o gelen adam onların icine gittigini gördük ve tekrar onların icine girmeye karar verdik ve yine o adam gelince korktuk kaçtık. Arkadaş ben korktum burak diyip evine gitti ve tek ben kaldım. Yine içlerine gittim ve o adam gelince tekrar kaçtım. Òteki mahalleden onların icine girdim. Bir pazar yeri gibi cok kalabalıktı. Aşırı şekilde. Hepsi kefenli yere bakiyolardı. Beni goren yoktu. Bana bakan yoktu. Tek yaptıkları yürumek baziları aşagıya doğru bazıları yukarı. Birbirlerine bile bakmıyolardı konusmuyolardı ve ben iclerinde ilerliyodum. Ve capraz ileri baktim bi kalabalık gordum. Bir bebek yürüteci ve icinde bir bebek. Ona digru gitmeye basladım. Ve gorunce bebekken ölen ablam oldugunu anladım.

Hayatımda resmini bile görmedim. Ve saginda solunda 2 adam vardi emir almak icin bekler gibi ve kefenliydiler. Yürütecı kırmızı beyazdi. Agzinda emzik vardi oda aynı renk. Emzigi cikarttım sagdaki veya soldakinemi verdim hatrlamıyorum. Kucagima aldim ablami ama o kadar guzel bakıyoduki o gözleri o kadar güzel parliyoduki ve mutluyduki anlatılcak kadar deil. Bana uzunca baktı kucagima aldıģımda ve onun yanagından öptüm ve oda beni öptü ve uzunca yine baktım. Sonra yurütece geri koydum. Ve yine o kadar güzel baktiki uyandim. Ve bu ruyami görunce 10 veya 9 yaşındaydım. Lütfen anlami nedir açıklayın.

Cevaplar
Merhaba kardeşim. Bu rüya ablanı özlediğine yani hatırladığına ve unutmadığına alamettir. Ölen bebeklerin gideceği yer ancak cennettir. İnşaallah bu rüya onun cennette olduğuna alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare rüyasında mavi görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.