Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada kuran okunması görmek

Rüyada kuran okunması görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kuran okunması görmek

Soru

Rüyamda yakın olup, ardından kurandan bir sure okunması

Dun aksam bir ruya gordum. Ve ruyamda babam birisine annenemin oluceginden baseti. Ardindan, amenarasullu okundu. Ve baska bir sure daha. Bu sabah anneneme ruya gordunmu diye soru sordum. O bana dedemi gordugunden baseti. Ama onun ruyasinda dedem ve annenem kavgalidilar. Dedem 2010 yilinda vefat etti. Ne olur bana yardim edin. Bu nedemek?. Allah rizasi icin, hocam bana cevabini soyleyin.

Cevaplar
Allah rahmet eylesin Bu rüyaların ikisi de hayırlı ve güzel rüyalardır. Ömrün uzun olmasına, Dua etmeye ve duaların kabulüne işaret eden hayırlı rüyalardır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare rüyasında mavi görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorumlar

  1. Ruyamda yabancı bir evdeyim kuran okunuyor dinlemeye başlıyorum kendi kendime ne guzel ev sahibi eşini böyle bekliyor galiba diyorum o sırada iyi görünümlü bi adam içeri giriyor konusturmadan sesin geldi gizli kapılardan sesin geldiği yere doğru gidiyor bende onu takip ediyorum sonra masada oturup uzun boylu bi kadin geldiğimizi görünce ayağa kalkıyor adamla konuştuğu sırada gozum kuranı kerime takılıyor kuran ters ama bu kuran ters diyorum evet siz yanlis okuyorsunuz diyor başlıyor tekrar okumaya ayetleride tersten okuyunca sen cinsin diyorum dua okumaya başlıyorum gözlerimin için bakıyor sağ göz bebeği simsiyah iki tane düğme deliği gibi beyaz isik görünüyor ayetelkursi okurken uyandım ruyami yorumlarsanz sevinirim

  2. Bu rüya sahibi için Allah’ın izniyle kendisini kötülüklerden ve şerli kimselerden koruması manasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.