Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada eski erkek arkadaşını görmek

Rüyada eski erkek arkadaşını görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada eski erkek arkadaşını görmek

Soru

Selamın Aleyküm öncelikle ben zeynep , rüyamda bir alışveriş merkezinin zemin katı gibi bi yerdeyim ses yankı yapacak gibi boşluk bir alan ışık loş gibi öyle ferah bir alan tam bir yere doğru yürürken çocukluğumdan tanıdığım bir erkek arkadaşımı gördüm yıllardır görmüyorum (çok iyi bir insandır) baktım gözlerini kapatıp açarak hafif başını eğerek selam verdi bana bende ona gülümseyip uzaktan selam verdim, yanında daha önce hiç görmediğim başka bir erkek vardı onunla yürüyen ve beni o an fark etti şaşıran gözlerle baktı ve gözleri çok güzel parlıyordu şaşırdım bende bi an gözgöze geldik öyle baktığını gördüğümde sonra ben döndüm önüme ilerlerken yine baktım ve hala aynı muhteşem birşey görmüş edasıyla bana bakıyordu ve çok şaşkındı.

Ben öyle bir heyecan ve o tarz duygular görmemiştim içi parlıyordu resmen ama rüyada ilahi birşey hissettim sanki normal de yıllardır görmediğim bir arkadaşımı görmem yada çoğu arkadaşınıda tanıyorum onu da geçtim gerçekten hafızam iyidir ve hiç görmediğim tanımadığımbir yüzdü bu. Hislerimde tutabiliyor çoğunlukla şükür, farklı bişey hissettim bu rüyada o yüzden anlamını çok merak ediyorum bu insan çok aklımda soru işareti bırakan ama tanımıyorum sanki ulaşıcakmış gibi hissettim gerçek hayatımda heran bu rüyamı yorumlar mısınız bana lütfen ayrıntılı olarak dediğim gibi içimde hala sanki en yakın zamanda bişeye kavuşucakmışım gibi bi his var merak ediyorum, teşekkürler…

Rüya tabir ettirmek istiyorum yardım edin lütfen

Ben bir bayanım. Rüyamda eski bir yakın arkadaşımı gördüm (erkek) Rüyam ise şu şekilde ben asonsörde kalıyorum. Oda asansörü çağırıyor. Bağırıyorum bağırıyorum kimse duymuyor. Geliyor konuşuyor içerden ipi çek diyor ip falan bulamıyorum sonra camı kırıyor bakıyorum o çıkıyor eli kanıyor bana sıçrıyor. ayna falan hep kan oluyor acaba neye işarettir ?

Cevaplar
Aleykum selam Zeynep hanım. Bu rüya, güzel ve hayırlı olayların başlangıcını işaret eder. Kişinin sevdiği ve değer verdiği birinden göreceği büyük ve önemli yardıma alamettir.
Ayrıca bu rüya, Çok hassas, alıngan ama aynı zamanda vefalı bir kişiliğin göstergesidir. Kişinin en küçük ayrıntıları dahi zihninin derinliklerine kazıdığını, anılarına sıkı sıkıya bağlı olduğunu ifade eden rüya, dışa dönük ve duygusal biri olunduğunun da ifadesidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare rüyasında mavi görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yorum

  1. Rüya sahibinin ilk önce sıkıntıya, zahmete ve karamsarlığa düşeceğine sonra da inancı ve mücadelesi sayesinde bu durumu atlatmayı başaracağına rivayet edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.