Dini Soru / Sorular / Neden kimse beni sevmiyor?

Neden kimse beni sevmiyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Neden kimse beni sevmiyor?

Soru

Kimse beni sevmiyor değer vermiyor oysa bende sevmek sevilmek istiyorum evlenmek istiyorum bütün arkadaşlarım sevdiği aşık olduğu insanla evlendiler bir ben evlenemedim tek başıma yalnızlık mı hayırlı benim için ne yapabilirim?

Cevap

Selamun aleykum hanım kardeşim. Allah sana da hakkında hayırlı olacak ve her iki dünyada mutlu olabileceğin bir evlilik nasip eylesin. Bu konuda büyüklerin sana destek olmalıdır. Kadın ve erkek için hayırlı bir nasip bakmak araştırmak sünnettir. Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Sanal ortamda zina başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Aşırı vesveseliyim

Sponsorlu Bağlantılar Aşırı vesveseliyim Soru Hocam ben vesveselnıyorum çocuklugumdan berı içimden bırses bana kımseye guvenmememı …

Rüyada acısız doğum yapmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada acısız doğum yapmak Soru Hayirli gunler hocam ,ben bekar bir kizim. Ruyamda …

4 Yorumlar

  1. Bizim çevremizde kimse yok akrabamızda yok genelde hep evli insanlar bu durumda nasıl kısmetin gelir bulur seni?

  2. Çevrenizde uzak veya yakın olabilir. Emin güvenilir mutlaka birileri olmalıdır. Bir çok islami cemaatler vardır. Bu kurumlardan emin ve güvenilir teşklilatlarımız vardır elhamdulillah. Mutlaka bu yerlerle irtibata geçebilirsiniz. Allah’ın izniyle size yardım edecek kimseler çıkacaktır.

  3. öykü kızıltaş

    merhaba benim eski sevgilim aynı okulumda sürekli onümde onu o kadar çok seviyorum ki herşeyden çok her yolu denedim tekrar beraber omak için ama bir türlü istemiyo bitti artık diyo senden barışmayacagıma yemin etim diyo ben ama ona adım atmaktan sıkıldım bir kız olarak kendime yakıştırmaz oldum artık onu kendime nasıl baglayabilirim lütfen yardım edin

    • Merhaba. Sen kendine yakışanı yap ve ondan uzak dur. İradene sahip ol ve seni haramlara itecek her türlü davranışlardan uzaklaş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.