Dini Soru / Vesvese mi değil mi

Vesvese mi değil mi

Soru

Selamun aleyküm zor durumdayım yardımcı olursanız sevinirim benim bi sıkıntım var yaklaşık bir buçuk ay oldu bundan öncede bayanım bazı erkekleri görünce içimde değişik hisler oluyor o anlık namaz kılıyordum bir anda biri sürekli aklıma gelmeye başladı namaz kılarken kan ter içinde kaldım normal hayatımda namaza dine dikkat eden tesettürlü bir insanım evden çıkmak istememeye başladım kimseyi görmemek için bi süre geçiyo daha aklıma gelmiyo görünce geliyo acaba bu vesvese mi bazen hafif oluyo geçiyo ama yaklaşık bir buçuk aydır içimin huzursuzluğu geçmiyo acaba bende mi bi sorun var diyorum elimden geldiğince kimseye bakmamaya çalışıyorum birçok araştırmalar yaptım obsesif bozukluk olabilir diye bi düşünce buldum elimde olmuyo düşünmemek istiyorum zorluyorum kendimi lütfen yardımcı olur musunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam hanım kardeşim. Sorunu tam bir şekilde açıklamdıkça bizim faydalı olacak bir cevap vermemiz mümkün değil. Karşı cinsi görünce kişinin içine bir cinsel istek ve şehvet hissi gelebilir. Eğer bunu söylüyorsan bu bir hastalık değildir. Bu isteyerek yapılmamalıdır ama bu bir hastalık falan değildir. Helal ve harama dikkat ederek herkesi gibi hayatına bakmalısın. Kendini vesveseye kaptırmamalısın.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR