Dini Soru / Vesvese beni bitirdi

Vesvese beni bitirdi

Soru

Hocam vesvese beni bitirdi. artık. çok çaresizim.
gusul abdesti konusunda çok vesvesem var. artık dayanamıyorum. dinimiz kolaylıklar dinidir. ama bana gusul abdesti konusunda çok zor geliyor.2 ay sonra sınavım var. çalışamıyorum ders çalışırken cinsel organımda kıpırdama olsa hemen gidip bakıyorum. ders çalışamıyorum. lütfeeeen bana yardım edin.
siz gusul abdesti 5 dakikada alınır diyorsunuz. ama ben gusul abdesti alırken temizlenmem ve yıkanmam 1.30 saat sürüyor. her tarafımı ovalıyorum elimle çünkü (kıl tanesi kadar yıkanmamış yer kalmamalı deniliyor)
birkaç sorumda var?
1-bugün cinsel organımda 3-4 defa üst üste kıpırdama oldu. derste olduğum için bakamadım. 40 dakika sonra gittim baktım. hiçbir şey yoktu. gusülüm bozulmuş mudur?
2-bizim evin üstündeki evin tuvalet borusunda idrar yada pis su damlıyordu. ben tuvalete gittim. benim üzerime geldi. gusul abdesti alırsam bu idrar yada pis suyun tam temizlenmesi için kaç defa liflenip veya şampuanlanmam lazım?

Sponsorlu Bağlantılar

Sen sadece kendine zulüm ediyorsun. Cinsel uzuvda kıpırdama olmasıyla cünüp olunmaz. Gusül alırken her yerin ıslanması yeterlidir kendini zorlamaya gerek yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar

peki son olarak 2- sorumun cevabını açıklar mısınız ?

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR