Dini Soru / Üst üste gelen belalar

Üst üste gelen belalar

Soru

Başıma gelen belalar 

Merhabalar,

1 ay önce düğünüm oldu, evlendim evlenmeden önce Allah’a şükür başıma kaza bela vs gelmedi hiç ama düğün yapacagım gün herşey üst üste gelmeye başladı kiralık aldıgım gelin arabasına carptılar, ertesi gün kendi arabamı polisler çekti aradan 1 hafta geçmeden 1 ay önce kiraladığım evden ev sahibi cıkaracak oldu.

Daha sonra durdugu yerde arabama motorsikletli carptı yine aynı sekilde aradan bir hafta geçmeden arabanın camı patladı. Motor parcası bozuldu yani anlayacagınız evlendim evleneli sürekli basımızda bir bela geliyor sebebi nedir üzerimizde büyü veya baska birseymi var eşimle ilişkiye giremedik eşimde vajinismus var, tedavi için ugrasıyoruz, bunların hepsi üstüste geliyor ne yapmamız lazım lütfen yardım olun bize.

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar kardeşim. Senin üstünde büyü vardır demek için ortada hiç bir sebep yoktur. Zaman zaman bu tür sorunlar peş peşe gelebiliyor maalesef. Tamda bu dönemlerde şeytan bunu fırsat bilerek bu olayların başka yerlere çekmene uğraşabilir. Bunlar tamamen geçici şeylerdir. Her insanın başına ara ara da olsa sorunlar sık bir şekilde gelebilir. Bunlar geçicidir Allah’ın izniyle. Siz hayırlı, huzurlu ve mutlu bir yuva kurmak için gayret edin.

Allah mesut eylesin ve sıkıntılarınızı gidersin.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR