Dini Soru / Şifa bulmak için ne yapmalı

Şifa bulmak için ne yapmalı

Öncelikle hayırlı günler hocam annemin sürekli kemikleri ağrıyor geceleri yatamayıp ağlıyor hangi doktora gitsek bilemiyorlar en son bir doktor çok ağır agrı kesiciler verdi şuan allahıma çok şükür biraz daha iyi ama ben çok üzülüyorum rabbim cümlemizin ve benim anamı başımdan eksik etmesin bende hocam hergece yüce allahıma annemi iyileştir onun yerine ben on katı hasta olayım yeter ki o iyi olsun ona gelen bana gelsin diye dua ettim annem hala aynı ilacı birgün icmese çok kötu oluyor ve artık benimde kemiklerim agrımaya başladı ama annem iyileşmedi hocam ne yapayım allah aşkına bana akıl verin şimdiden cevap için allah razı olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Hayırlı günler. Allah şifalar versin. Eğer gittiğiniz doktorlar çözememişse mutlaka başka uzman doktorlara gösterin. Her hastalığın bir şifası mutlaka vardır. O şekilde dua edeceğine sürekli güzel dualar edebilirsin. Sana peygamber aleyhisselamın şu şifa duasını okumanı tavsiye ederim:

Hz. Aişe (r.a)’dan şöyle rivâyet edilmiştir: Hz. Peygamber (s.a.s) hasta olan akrabalarının üzerine okuyarak sağ eliyle onları sıvazlar ve şöyle derdi: “Ey Allah’ım, ey insanların Rabb’ı, şu hastalığı götür, şifâ ver, şifâ veren Sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Hastalığı ortadan kaldıracak bir şifâ ver” (İbn Mace, Tıb, 35, 36).

Sponsorlu Bağlantılar

ÇOK SAĞOLUN ALLAH RAZI OLSUN HOCAM DEDİKLERİNİZİ YAPICAM

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR