Dini Soru / Şeytanın vesvesesi

Şeytanın vesvesesi

Selamun aleykum hocam sizin dediginiz gibi ibadetlerime basladim kurani kerim okuyorum dua okuyorum ama kafami mesgul eden icimi sikan birseyler var delircem artik bn bagirmamak icin kendimi zor tutuyorum vesveseyi cok arastiriyorum bilgi edinim diye yok birseyde anlamiyorum bndeki vescese oldugunu soylediniz ama bn neden vescese olduguna inanmiyorum kendi soxummus gibi hissediyorum yada kebdi hissimmis gibi hissediyorum yoruldum hasta olmaktan korkuyorum bn uoksa kendimi bosunami uzuyom yipratiyom kafaça siksalar duymam o derece kafam karisikki ya tm olucez ne zaman olucegimizi bilmiyoruz nsmaza basladim icim kafam konysuyo niye kiliyon yoksa olucekmisinde simfi kiliyon diyo bn inadina kiliyom tocbe ediyom diyo neden tovbe ediyon olucenmi diyo yoksa oluceginimi biliyon diyo ve bn icim sikiliyo kafam sacma sapan larisik napicam bn hocam gece uyansam bile kafam ayni yetde kil kil oluceksin yakonda doyo offff kafam katisik napicam ben hocammmm neeee?

__

Hocam yardim edin kendi mi vesvese arastirmaktan alıkoyamiyorum kafam karma karışık delircem kafam başım çok ağrıyı hastalık sahibi olu cam kendimi engelleyemiyorum düşünmek istemesem kafam hep ayni yerde karma karışık sakin duysam vesvesemidir ne klletsr susmuyo yardim lütfen ölümü bir yıldır üzerinde durdum ondan büyüdükçe buyumusmudur gerçekten Vesvese mi bunlar eşime söyleyemiyorum kiziyo bana o napsinki

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam. Zaten vesvesenin vesvese olmasının nedeni insanın onu kendisinden zannetmesidir. Senin bu durumundan kurtulman için iradenle, sabırla ve dua ile kurtulabilirsin Allah’ın izniyle.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR