Dini Soru / Sevişmeyi hayal etmek günah mı

Sevişmeyi hayal etmek günah mı

Soru

Selâmün aleyküm benim halamin kızı benden büyük annem daha önce onu sana alacak demişti ben kızı hiç görmedim fotoğrafını görünce çok beğendim telefonuma indirmiştim arkadaşıma göstermiştim. Birde önceden sürekli evli olduğumuzu düşünüyordum ve cinsel ilişkiye girdiğimizi hayal ediyordum kendimi öyle tatmin ediyordum ama artık yapmıyorum burada hakkında konusurlarken benim zoruma gitti konuştukları ben daha küçüğüm onlar evlendirme falan diye konuştular zaten kız da okuyor belki benim duyduğum sadece bir hoşlantı geçebilir ama benim fotoğrafını arkadaşıma göstermem onu hayal etmem ve böyle zoruma gitmesi kul hakkımıdır halam beni çok seviyor ama kızını öyle hayal etmem yüzünden onun yanında durmam doğru mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Hocam ben bunu nasıl yaptım kimse beni böyle tanımıyor beni kimse böyle tanımıyor temiz birisi olarak biliyorlar ben bunu nasıl yaptım öyle pişmanım ki ben ne yapicam eski günahlarımda öyle ben hepsi için çok pişmanım ben ne yapayım hocam artık uzulmelimiyim bu duruma normal yaşantıma devam edebilir miyim?

Hocam bunu buraya yazdım ama şimdi pişman oldum buraya yazarak rezil mı oldum şimdi sorular silinemezmi gerçekten pişman oldum sorduguma

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam. Böyle hayaller insanı başka yollara, yani haramlara doğru götürür. O nedenle bunların şeytandan geldiğini bilmelisin. Haram olduğu için hayali bile güzel geliyor. Estağfurullah de. Sana haram olan kişilerin yanında kalma.

Sponsorlu Bağlantılar

Kul hakkı varmıdır üstümde bu konu için uzulmelimiyim

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam kardeşim. Böyle bir düşünce kul hakkı değildir. Ama bu senin açından yanlış bir harekettir ve isteyerek yapılırsa günahtır. Bundan tövbe etmen yeterlidir. Burda soru soran kimse kimseyi tanımaz rezil olacak bir durumda yoktur. Soru sorulacak ki gerçekleri öğreneceksin. Bu olması gereken normal bir şeydir.

Sponsorlu Bağlantılar

O kişiye aleni zarar vermediğin için kul hakkı olmaz. Sorular silinmiyor, endişe etmene gerek yoktur. Kimsenin özel bilgilerine erişim yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar

Allah razı olsun sizden artık onu kardeşim gibi göreceğim

Sponsorlu Bağlantılar

Selamün aleyküm ben daha önce de size sormuştum halamın kızı cinsel iliski düşündüğüm çok oldu siz kul hakkı değil dediniz şimdi halam öyle o senin ablandir dedi ben yine pişman oldum Halamin yanında durmam dogrumudur nenem yine söyledi ona alicam diye halam aklına sokmayin dedi falan ben pişman oldum ben daha tanışmadım onla zaten yaşımda çok küçük ben onun yanında durabilir miyim halamın yanında durabilir miyim ben pişman olduğum zaman bişey soylemesemde tövbe olurmu Allah beni affetmismidir üzülmeye devam edeyimmi

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR