Dini Soru / Rüyada yeşil görmek

Rüyada yeşil görmek

Soru

Rüyamda bir mahalleye giriyorum.Sokaklardaki binaların tamamı cami, türbe ve onları çevreleyen küçük bahçelerinden ibaret. Binaların duvarları bahçelerin demirleri boyanabilecek herşey yeşile boyanmış durumda. Ortalıkta benden başka hiçbir insan, başka sivil bir bina da yok. Mahallede gezindikçe hep bu küçük büyük yeşil camiler ve türbelerden görüyorum.Bu rüyayı yorumlayabilir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Etrafında karşılaşacağın bir çok hayır, iyilik ve güzelliklere işaret eden hayırlı ve güzel bir rüyadır. Allah’tan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu da ancak Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki rüya ile bir alakası var mıdır bilmiyorum ama cevabınızdan 1 hafta sonra bu sefer rüyamda evimizin arkasında yer alan parkın beyaz ve açık gri tonlarında büyük camilerle dolu olduğunu gördüm. Bu rüyada gördüğüm camiler diğer rüyada gördüklerimden daha büyüktü. Ayrıca bu sefer cami dışında herhangi birşey yer almıyordu, türbe ve bahçeler yoktu. Camilerin hepsi yan yana idi.Bu rüyanın manası dışında acaba bu iki rüya arasında bir bağlantı var mıdır?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu rüyalar Ruhun ve bedenin temizliğine, adil olmaya, eline, diline ve beline hakim olmaya ayrıca dine duyulan sevgi ve saygıya işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR