Dini Soru / Rüyada yayın balıgı tutmak

Rüyada yayın balıgı tutmak

Soru

Rüyamda bizim köyde akar bi su var bn 36 yaşındayım onlarca kez oraya arkadaşlarla balık tutmak yüzmek için oraya hemen hemen her gün girerdik ve bn bi 6 yıl kadardır o suya girmedim ist de ikamet ediyorum.

Rüyamda o akar suya girip balık tutuyom bi kaç kişi varız ama hatırlamıyorum kimler onlar balık tutarken yayın balığı tutuyorum ve dışarı çıkıyorum sudan yukarda sohbet ederken yanımdaki burda dört beş tane daha var burda diyo sen en ufağını tutmuşsun diyo sonradan akar suya bakıyoz ve bikaç tane daha görüyoz ama onlar daha büyük ben suya daha girmedim tuttuğum yayın balığını eve götürdüm temizlemeye başladım temizlerken balık deyil daha çok yılana benziyordu sanki balık konusunda evde benimle alay ettiler ama bn aldırış etmedim temizledim ve onu yedim şunu atladım bizim ordaki akar su dediğim balık tutup yüzdüğümüz yer dediğim bizim beldenin içme suyundan arta kalan su yani temiz kafanı suya göm iç öyle temiz bn şimdi yayın balığı diye yılan mı yedim LÜTFEN YORUMLAYIN

Sponsorlu Bağlantılar

Görmüş olduğun hem akarsu hemde tuttuğun balık hayırlı olarak yorumlanır. Balık hangi cinsi olursa da bereket ve rızık olarak yorumlanan güzel rüyalardandır. Balık tutanın rızkının bol olmasına işarettir. Elbette herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR