Dini Soru / Rüyada sevdiğinin başkasıyla sözlendiğini görmek

Rüyada sevdiğinin başkasıyla sözlendiğini görmek

Soru

Değerli hocam rüyamda Allah rızası için sevdiğim kız bir başkasıyla sozleniyor. Lakin sozlendigi kisiyi gormuyon ben bunların koyune gidiyom nisan için onun oldugunu sonradan ogreniyon sonra bakiyom anemde orda. Bakiyom babamda abimde orda. Bütün akrabaların ewe cikiyom abine beraber nişana bakak diyom tek gitmeyim diyom ben takım elbise var bende ustumde sadece sozlendiklerini duyuyom başkasıyla.

Sonra sevdiğim kız karşıma geciyo. Göz göze geliyoz elinde tepsiynen birşeyler dağıtıyor babama anneme bana geliyo. Ben çok sınırlı bi şekilde. Almiyom gözlerine bakıp yanından geciyo sonra yemem soruyorlar varmı diye oda turşu pilav. Salata felan. Var diyo annelere yemek veriyor sonra uyandım yorumlayabilir misiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu rüya çok sevdiğine ve kıskandığına alamet eder. Bu tür rüyalar bir çok kere duygusal bir dönemden geçtiğinden dolayı görülen rüyalardır. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah’tır.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR