Dini Soru / Rüyada namaz kaçırdığını görmek

Rüyada namaz kaçırdığını görmek

Soru

Rüyada Akşam Namazını Kaçırdığını Görmek

Sabah namazından sonra rüyamda Akşam namazını kaçırdığımı gördüm tam abdest alıp namaza başlayacakken Yatsı ezanı okunmaya başladı. Bunun anlamı nedir? Günaha mı girdim acaba?

__

Sabah namazından sonra bir rüya gördüm. Akşam namazını kaçırıyordum.Tam abdest almış namaza başlayacakken de Yatsı Ezanı okunuyordu. Sizce bunun anlamı ne olabilir? Günah mı işledim acaba?

Sponsorlu Bağlantılar

Hayır, iyilik ve ibadetlere geç kalmadan vaktinde yapılması gerektiğine işarettir. Böyle bir rüya gören kişinin her türlü arzu ve istekleri hayırlı bir şekilde gerçekleşir. Aynı zamanda bereket ve bolluk anlamına da gelmektedir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hocam merhabalar, Hayırlı ramazanlar.2 gün önce ki rüyam da arkadaşım ile teravih namazına gitmiş ve namaz kılmaya yakın arkadaşım biran da bi bahane ile ki bu bahaneyi tam hatırlayamıyorum ama gitmemesini söylüyordum ki namazı kılmadan camiden gitti.Ben ise ezanın okunmasını bekliyordum.

Uyandıktan sonra rüyamdan etkilenmiş olaraktan arkadaşıma teravih namazına gidelim mi teklifin de bulundum oda gidelim dedi.Fakat çarşamba akşam 5 gibi sevgilisi tarafından iftara davet edildiğini akşam için namaza yetişemiceğini söyledi.Bende tamam dedim.Ama bende akşam teravih namazına gitmedim maalesef ki.Ve dün ise arkadaşım sevgilisinden ayrılmış.

Bu görmüş olduğum rüyanın ve arkadaşımın yaşamış olduğu durumun rüyam ile bağlantısı var mıdır?Nasıl yorumlarsınız.Teşekkür ederim.Allaha emanet olun.Hoşçakalın.

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam Hayırlı ramazanlar Seda hanım. Bazı rüyalar gelecekte yaşanacak olan olaylarla ilgili bir işaret olabilmektedir. Bu rüyaların bir özelliğidir. Bu gördüğün rüyada bu yaşanan olaya işaret olabilir ama kesindir demek de mümkün değildir. Namazı bırakıp gitmek genellikle hata veya günah bir şeye dalmak manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR