Dini Soru / Rüyada mahşer yerini görmek

Rüyada mahşer yerini görmek

Soru

Mahşer yerindeymişiz büyük bir kapı vardı ve isimler.okunanlar o kapıdan giriyordu. En son ben kaldım ismin uç defa okundu korkudan yürüyemedim dördüncüye dizlerim titreyerek o kapıdan geçtim. İki kapı daha çıktı karşıma V şeklinde bir yol vardı önümde ve sağdaki kapı yeşil ışıklı soldaki kırmızıydı annem ve teyzem falan yeşil kapıdan girdi arkalarından seslendim beni de alın beni bekleyin falan diye bakmadılar girdiler ben orada kaldım.

Önümde de kocaman bir terazi vardı kefelerine bişeyler konuyor bi biri ağır basıyordu oteki kefeye bi’şey konuyor diğeri ağır basıyordu gunahlar ve sevaplarımmış konan şeyler. Ben korkudan titriyordum en sonunda kefeler eşit geldi iki taraf ta ağır basmadı e nolacak şimdi dedim gaipten davudi gur bir ses bundan sonra ona göre çalış dedi kan ter içinde uyanmışım.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu tür rüyaların anlamı o kadar açıktır ki yoruma gerek yoktur. Bundan bir ders alınmalıdır. Salih ameller çoğaltılmalı ve haram ve günahlardan tövbe edilmelidir. Allah herşeyi hakkıyla bilendir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gunahlarım ve sevaplarım eşitmiş demekki o gün uyanamyıp ölmüş olsaydım nolacaktı peki hangi kapıdan girmeme izin verilecekti

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sonuçta sadece bir rüyadır. Bundan kesin anlamlar çıkarılmaz. Bunu bir uyarı ve ders gibi kabul edebilirsin.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR