Dini Soru / Rüyada intihar eden birini görmek

Rüyada intihar eden birini görmek

Soru

Hayirli gunler hocam ruyamda ilk once sevdigim beyle oturup konusuyordum ve ona yalan soyledigim ortaya cikiyodu(ruyada) eger boyle yalan soyleyeceksen hic baslamayalim diyordu, bende cok mutlu oluyordum sonra Allah a tovbe ediyordum onunla konustugum icin lutfen affet diyordum, sonra okuldan evime geldiginde bahcede bi adam bikac kisinin ve kizinin onunde intihar ediyordu. Kiz cokuyordu agliyordu kanlar cikiyodu yorumlar misiniz acaba.

Sponsorlu Bağlantılar

Hayırlı günler. rüyan sana bir uyarı şeklindedir. Rüyada yalanının ortaya çıkması demek , rüya sahibinin gireceği yanlış yollara ve düşeceği hatalara tabir edilir.

Rüyada İntihar Eden Adam Görmek, rüyayı gören kişinin çok kısmetsiz olacağı bir dönem yaşayacağına delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Hayırlısabahlar ben rüyamda başka bir adamın benim babam olduğunu ve başka birinnde kocam olduğunu görüyorum. Babam olan adam yatak odama giriyor kocamın silahını alıp ağzına dayıyor ve baba diyerek bağırıyor.ben bu sırada yapma baba diyorum ve odadan çıkıp kapıyı kirlenmeye çalışırken korktuğum için o anda öldürmüş oluyor kendini.onu can çekişirken görüyorum ve sonra ölüyor. Eşim olan adama sarılıp seni vuracak sandım diyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Hayırlı günler. Genel bir manada bu rüya üzülmeye ve kederlenmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin düşünceli ve zor günler geçireceğine ve işlerinin bozulacağına rivayet edilir.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR