Dini Soru / Rüyada hortum kasırga görmek

Rüyada hortum kasırga görmek

Soru

Hocam ben rüyamda denizin kenarındaydım ailemle ve komşumuzla ve bi anda dev hortumlar çıkıyodu ve denizin karşısındaki bütün binaldar yıkılıyodu ve bi kaç tane daha hortum çıkıyodu bizde o ara tutunacak bi yer arıyoduk dev dalgalar cıkıyodu falan sonra tehlike azalıyodu haberlere falan cıkıyodu 😀 anlamı nedir hocam teşekürler.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok farklı anlamları bulunan bir rüyadır Ancak genel manada bu rüyayı gören kişinin çevresinde kendisini seven, destekleyen ve koruyan kişilerin olduğu gibi, sevmeyen, yaptıklarına karşı gelen, ayağını kaydırmaya çalışan kişilerin de olduğu fakat kişiye hiçbir şekilde zarar veremeyeceklerine delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamda dev dalgalar görüyorum bu dalgalar kardeşimin kuzenim ve benim üzerimize geliyor. Onların üzerinden geçiyor beni ise alıp kıyıdakı birkaç tepenin üzerinden atlatıyor. Içimden bu dalgalar kimseyi yerinden oynatamıyor beni nasıl bu kadar ileri sürüklüyor diye düşünüyorum. Nedir acaba ruyamin tabiri

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyasında dev dalgalara kapıldığını ve denize doğru sürüklendiğini gören kişi, beklenmedik bir belaya karışır ve tüm hayatı allak bullak olur. Dalgalara kapılıp, sonra kurtulabilen kişi uzun mücadeleler sonucunda hayatındaki sıkıntıları atlatır.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR