Dini Soru / Rüyada cinlerin gelmesi

Rüyada cinlerin gelmesi

Soru

Sabaha karşı rahatsız edilmem bir takım güçlerden

Merhabalar aklımı durmadan karıştıran ve düşündüren bu olayı anlatmak istiyorum.

Ben yurt dışında 21 yaşında öğrenciyim ve bu yaşıma kadar zinadır alkoldür en uç safalarda yaşadım bir gece klubunde iken artık bunların bana tat vermediğini ve maneviyatımı yitirdiğimi farkettim dine yönelmek istedim namaza başladım 2 haftadır düzenli olarak kılıyorum konuya giriyorum şimdi.

Bir gece uyurken rüyamda arkadaşlarım telefonla arıyorlar ve görkem sana geliyorlar dikkat et diyorlar cinleri kastedip ve ben o sıra uyanıyorum tam yataktan kalkerken birden kitleniyorum nefes alamıyorum titredim uzun bir süre kafa tasımın kemiklerini hissettim sesim çıkmadı ve o sırada bir kedi sesi ile ayıldım kendime geldim.

Okula gitmek için evden çıktım kapıyı açar açmak önüme kedi geldi ve bana uzun süre baktı şunuda belirtmek isterim rusyada yaşıyorum ve hava iklimi çok soğuk olduğu için sokakta hayvan çok nadir yaşıyor 3 yıldır ilk defa kedi gördüm ve oda bu geceme denk geldi kafamda hep bir takım sorular bu olayımı neye bağlıyorsunuz yorum yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim …

 

Sponsorlu Bağlantılar

Görmüş olduğun kedi ne rüyan nede yaşadığınla bir ilgisi yoktur. Cinlerden korkmak ve benzeri rüyalar kabus olarak yorumlanır ve bir yorumları olmaz. Boşuna endişe etmene gerek yoktur. Tövbe istiğfar et ve yoluna devam et. Allah yardımcın olsun.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR