Dini Soru / Rüyada asker olduğunu görmek

Rüyada asker olduğunu görmek

Soru

rüyamda kendimi asker ve elimde bir tüfekle askeri aracın arkasında görüyorum. etrafımız sarılmıştı. oradan uzaklaşırken emin bir yerde iniyoruz. sonra olduğum tarafa barut fırlatılıyor kaçıyorum ve bir yere doğru kendimi korurken gerisini hatırlamadan başka bir şehirde uyanıyorum yaralandığımı biliyor fakat ne olduğunu hatırlamıyorum.guya o şehre gazi olmamdan yada yaralanmamdan dolayı tayinim olmuş. bir binaya giriyorum bir tarafı harika bir deniz yanımda 2 bayan arkadaşım ve eşi beni yalnız bırakmamak için benimle gelmişler bina hastane gibi ve bizi 3 yataklı odaya yerleştirdiler. rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya sahibinin mücadeleci bir ruh taşıdığı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi her şeyin en iyisine sahip olmak için çaba gösteren, ekmeğini taştan çıkaran, ailesini her koşulda geçindirmenin yollarını bulan, bu yönüyle de çok sevilen ve saygı duyulan kimse olarak tasvir edilir.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR