Dini Soru / Nazar ve büyü

Nazar ve büyü

Soru

Selamünaleyküm hocam, ben 22 yasinda bir hanım kardesinizim üc ay önce kalabalık bir ortama girmistik ordan sonra bende iç sıkılması nefes alamama huzursuzluk mutsuzluk olmaya başladı aniden başıma enseden yukarı doğru gelen bıçak saplanmasi gibi ağrılar vucutta gezici ağrılar karıncalanmalar oluyor.

Her türlü tıbbi muayene yapıldı ancak bir şey cikmadi durduk yere ağlama hissi geliyor 3 aydır her gün böyleyim bazen uykumdan titreyerek uyanıyorum. En sonunda dayanamadım psikiyatriste gittim ilaç yazdi 2 ay kullandım sonra kontrole gittim hicbir ilerleme yoktu doktor da şaşırdı normalde etki etmesi gerekirdi dedi dozu arttırdı ancak durumumda hiçbir değişiklik yok çok çaresizim hocam şüphelenmeye başladım artık Allah rizasi icin yardımcı olur musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam hanım kardeşim. Geçmiş olsun. Bu Allah’ın izniyle geçici bir durumdur. Tedavi olmaya devam et. Bir ihtimal bu nazar olabilir. Nazara karşı peygamber aleyhisselamın okuduğu şu duayı sık sık okumanı tavsiye ederim.

Nazar değmesine karşı dua:

“Euzu bi kelimâtillâhi’t-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh.”

“Her türlü şeytandan, zararlı şeylerden ve kem gözlerden bütün kelimeleri yüzü hürmetine Allah’a sığınırım.”

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR