Dini Soru / Mezi meniden nasıl ayırt edilir

Mezi meniden nasıl ayırt edilir

Soru

Merabalar benim yaşım 16 eğer mastürbasyon veya cinsel video izlersem benden renksiz yumuşak bir sıvı geliyor sıçrayarak geliyor bu sıvı mezimi gusül gerektirir mi?

Birde ben tövbe ediyorum bu tür şeyler bir yapmayacağım diye sonra dayanamayıp arada yapıyorum günah oluyomu lütfen cvp verin.

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar. Tabiki bu tür şeyleri izlemek haramdır günahtır. Nefsine hakim olmalısın ve izlememelisin. Bu akan sıvı renksiz yapışkan ise bu meni değildir, mezidir. Ama mezi fışkırarak çıkmaz. Sadece meni orgazmla ve fışkırarak erkekten çıkar. Sadece meni gusül gerektirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gusül gerektirmesi için meni mi lazım ?

Selamun aleyküm hocam sorum olacak diyelim şehvetli bir şey düşündük kasıldık su yoksa yani meni yoksa guse gerek var mı yani gusül gerektirmesi için meni mi gerekiyor mesela zinaya düşmemek için istimna caiz demişler meni gelmezse eğer gusle ihtiyaç var mı kısacası gusül gerektirmesi için sadece meninin mi çıkması lazım ?

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR