Dini Soru / Kocamla aram soğuk ne yapmalıyım

Kocamla aram soğuk ne yapmalıyım

Soru

Selamunaleykum hocam ben 8 senelik evliyim 5 sene cocugum olmadı şimdi 3yasinda bir oglum var esim gemici evlendimizden belli gider gelir bende izin veririm çok şükür evimizi arabamızı aldık 6 ayda birbirimizi görmüyoruz goruncede bana soguk davraniyo toplumda assaliyo küçük dusuruyo ben yine alttan almaya çalışıyorum ama yoruldumu issediyorum tam herşey yoluna girdi evimizi arabamızı aldık çok şükür c ocugumuzda oldu derken benden soğudu ilişki ortamimizda çok zayıf bisey dedigim zaman ustune gelme deyip geçiştiriyor sürekli beni ve ayilemi assaliyor ne yapicami bilmiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam hanım kardeşim. Bu sorunların çözümü senin hakkındır. 6 ay ayrı kalmak zaten evli kimseler için ağır bir durumdur ve doğru da değildir. Sorunlarınızı uygun bir şekilde konuşmak ve çözmek senin hakkındır ve her ikinizin de sorumluluğudur. Araya birini koyarak veya aranızda anlaşarak da olsa bir şekilde çözmelisiniz. Allah yardımcın olsun.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR