Dini Soru / İstihare rüyası yorumu

İstihare rüyası yorumu

Soru

İstiharede rüyamda mülakat gördüm

Merhabalar. Benim bir sorum olucaktı.Ben çok polis olmak istiyorum ve allah her zaman dua ediyorum..Ben geçen akşam istihareye yattım ve rüyamda kendimi polis mülakatlarında gördüm..Beyaz bir masanın üstünde gördüm kendimi masada ben ve bayan polis vardı bana bayan polis neden polis olmak istiyorsun? dedi.Bende çocukluk hayalim oldugu için dedim.Sonra bayan polis beni mülakattan geçirdi istihareye rüyam böyleydi ben bunun ne anlama geldigini anlıyamadım sizce Rabbim bana bir işsaret mi gösteriyor sizce.. sizlere sormak istedim.

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar. İstihare demek sadece hayır dilemek anlamına gelir. İstihare rüyası ancak bir işi yapıp yapmama konusunda kararsız kalınca yapılır. Bir şey hayırlı ise ve o konuda bir tereddüt yoksa o iş için zaten istihare yapılmaz. Bu gördüğün rüyan ise olumlu manaya işarettir. Allah’ın sana bir işareti olup olmadığını biz bilemeyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dün gece ablam sevdiğim biri için hayırlı mı evlenecek miyim diye istihareye yattı. Rüyasında beyaz gelinlik görmüş ama benim değil başkasının giydiğini görmüş. Şüphe de kaldım benim için hayırlı mı değil mi. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Allah razı olsun

Sponsorlu Bağlantılar

İstihareyi kendin için sen yapmalısın. Başkasının yapması mekruhtur. Rüya hayırlı bir rüyadır ama sana tavsiyemiz senin yapmandır.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR