Dini Soru / İçim daralıyor ne yapmalıyım

İçim daralıyor ne yapmalıyım

Soru

Hayırlı günler hocam bn şöyle başlamak istiyorum kafam öyle karışık ki delirmemek elde değil bn şöyle başlamak istiyorum bn internetten üzerinde bir tane hoca var hocaya kadın soruyo insanlar öleceğini hissederim diye hoca hisseder HZ ALLAH o hissiyati verir atar diyo b nde bunu kafaya taktik arastirdikca araştırdım ve bendemi olu cem ölümünü hissediyorum dedim korktukca korktum ama b nde öyle hissiyat yok yok ic sesim bile içimdeki ses var oleceksin diyo surekli beni araştırmalara itiyor bn bu sıkıntıyı aylarca çektim biri bana dese biri olmuş öleceğini hissetmiş dese kendime mal ediyorum korkuyorum yoksa bendeki diyorum olum haberi duyuyorum kendi kendime hissetmişti olmuş diyorum ve korkuyorum bn hayattan zevk alamıyorum bunlar vesvesesi dedim aylar sonra desem neye fayda aynı devam ic sesim oleceksin hep ayni şeyler namaz kılmak istesem namaz kılma tövbe etme oleceksin diyor herseyden etkileniyorum korku kaplıyor bedenim aklımdan bir türlü alamıyorum bundan daha önce abdestte temizlik teco vesveselerim vardı onları atlattım şimdi bu oldu aahiret hayatını kabir çok dusunuyorum adam karışık vesvese olabilir mi kafami karıştıran bin aydin latin lütfen namaz kilamiyorum zorlanıyorum bn eskisi gibi mutlu huzurlu bir şekilde namaz kılmak istiyorum ama olmuyor kafam icim oleceksin diyo herseyi başa sarıp tekrar tekrar dusunuyorum içinden çıkamıyorum bunlar varken kardeşimin arkadaşı olmuş ve annesine ben olu cem demiş internette paylaşmış oleceginimi hissetmiş hocam ama nasıl b nde bunu kafaya takiyorum bende varmış gibi hissedip korku içinde yaşıyorum yardıvesveselrden kurtarın bin tesekkurler

Sponsorlu Bağlantılar

Hayırlı günler kardeşim. Bunların vesvese olduğunu, boş şeyler olduğunu, sana hiç bir günahı veya zararı olmadığını biliyorsun. Sadece kendini boş yere üzüyorsun. İşte yam olarak şeytan seni öyle üzmek istiyor. Bunu bileceksin ve iradene sahip çıkacaksın. Ancak öyle kurtulursun.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR