Dini Soru / Hemanjiom hastalığı için dua

Hemanjiom hastalığı için dua

Soru

Hocam hayırlı günler
çocuğumun yüzünde HEMANJIYON yani damar rahatsızlığı var tedavi görüyor götürmedigimiz doktor şehir kalmadı henüz 2 yaşında kız çocuğu ne yapmam lazım dua ediyorum lütfen sizdende dua istiyorum. Çok huysuz bir çocuk geceleri ağlama krizleri geçiriyor. Doğduğundan beridir böyle lütfen yardım edin dua edin Allah razi olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Hayırlı günler kardeşim. Allah şifalar versin ve Allah bir an önce kızınıza afiyetler ve sıhhat ihsan eylesin. Elbette dua ederiz kardeşim. Bunu okuyan kardeşlerimizden de dua etmelerini rica ediyoruz.

Şu dualar Peygamberimiz (asm)’in hastalara okuduğu dualardır:

“Es’elü’llâhe’l-azîm. Rabbe’l-arşi’l-azîm en yeşfiyeke.”

(Arş-ı Azimin Rabbi olan Allahü Azîmüşşan’dan sana şifalar ihsan etmesini dilerim.)
Aile fertlerinin birinin hastalanması halinde Efendimiz (asm) mübarek elini hastanın alnına koyardı ve şöyle duâ ettiği olurdu:

“Allahümme Rabbenâ. Ezhibi’l-be’se, işfi, ente’ş-Şâfi. Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen.”

(Allah’ım, sen bütün insanların Rabbisin. Bu hastanın ızdırabını gider. Şifa ver. Şifayı veren sensin. Senden başka şifa yaratan yoktur. Ancak senin şifan vardır. Bu kuluna da hastalıktan eser bırakmayacak şekilde şifalar ihsan eyle.)

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR