Dini Soru / Haremlik selamlık

Haremlik selamlık

Soru

Selamün aleyküm hocam ben daha evlenmedim ailemle yaşiyorum ve ailem dinine önem veren ona göre yasayan ailelerden değiller ve haremlik selamliga ne ailem nede akrabalarımın hic biri uymuyorlar ben haremlik selamligin önemli olduğu onlara anlatsam ortam gerilecek çunkü tesettüre girdiğim için olumsuz çok söz aldım. Bu yüzden misafirliğe gitmemem gerekicek gelen misafirlerin yanına cikmamam gerekecek ailem benim zaten dinime göre hayat yaşamaya çalıstıgim için insanlardan toplumdan uzaklaştığımı düşunuyorlar. Ne yapmalıyım ben bir misafir gelince dış kiyafetimle yanlarına çikiyorum bu yeterli olur mu?Allah razı olsun .

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam. Allah seninle olsun ve yardımcın olsun. Sen elinden geleni sabırla yapmaya devam et. Mümkün mertebe aileni karşına almadan hareket et ama her zaman önceliğin Allah rızası olsun. Eğer böyle davranırsan muhakkak Allah sana yardım edecektir. Çok mecbur kaldığında adeta dışarıdaymış gibi giyin ve öyle hareket edebilirsin.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR