Dini Soru / Eşim madde bağımlısı

Eşim madde bağımlısı

Soru

Ne yapmalıyım eşim ne kadar günahkar

Selamunaleykum hocam ben 26yasinda 3 cocuk annesiyim eşim madde bağımlısı çok işkence yapıyor eve hapsediyor kapıya çıkmam yasak ailemle gorusmeme yasak koyuyor iftira atıyor kendimi anlatamıyorum şimdi cezaevinde izne geliyor soluğu başka kadınlarda alıyor guvenim yok sevgim kalmadı ailesi çok ustume yok yere geliyor köleleri olmamı istiyor eşim boşanmak kurtulmak istiyorum çocuğum için katlaniyorum ama dayanacak gücüm kalmadı dayaklara ihanetlere anneme çok kufurler ediyor dine imana herşeye kufur ediyor insanların içinde dayanamıyorum bu insanın günahı nedir benim ne yapmam lazım yardım edin çok dualar ettim 40 yaşında sabıkalı çok fazla dosyasi var hayatı cezaevlerinde ben çaresizlik içinde boğuluyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam hanım kardeşim. Allah yardımcın olsun. Bu sorunların çözümü için yakınlarından ve güvenebileceğin kişilerden destek almalısın. Tek başına sorunları çözemeyebilirsin.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR