Dini Soru / Aynı şeyleri yaşamak

Aynı şeyleri yaşamak

Soru

Başıma gelen olayı anlatıcam. Biriyle tanıştım bizim sevdiğimiz ren yemek dinlediğimiz sanatçılar yazarlar vs. hep aynı belki bu tesadüftür de ilginç olan bizim onunla aramızda çok farklı bir bağ var . Biz birbirimizi ruhsal olarak çok hissediyoruz yani benim ellerim agrır onunda agrır benim canım sıkılır onunda canı sıkılır.

Biz bunu 2 hafta falan takip ettik belki tesadüf diye ama ben ona diyebiliyorum gözlerin çok agriyo uyu o bana der . İçimizin sıkılması dahi aynı birbirimizle paylaşıyoruz . O sporcu mesela bana maça çıkmayacağına bir süre söz verdi sonra çıktı ben ona sordum hayır dedi sonra evet dedi . Konuşmalarımıza gelince 10 şey söylüyorsak 9 net aynı . Nedir bizde ki bu bağ?

Sponsorlu Bağlantılar

İnsanlar farklı farklı olsalar da tek bir elden (Allah’tan) çıktığı için böyle olaylar yaşanması son derece normaldir. Tesadüf diye bir şey yoktur, tevafuk vardır. Bu da Allah katında basit bir olaydır.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR