Dini Soru / Arkadaşımla Aynı Anda Aynı Rüyayı Görmek

Arkadaşımla Aynı Anda Aynı Rüyayı Görmek

Soru

Sabaha karşı arkadaşımla aynı rüyayı görmüşüz. Aynı yurtta kalıyoruz arkadaşımla Sabah namazına kalkacaktık geri uyumuşuz ikimizinde gördüğü rüya birbirimizle konuşuyoruz Bugün çok uykusuzuz namaza kalkmasak mı geri uyuyalım gibi bir rüya ve rüyada geri uyuyoruz. O rüyadan sonra sadece ben bi rüya görüyorum ve gördüğüm rüya elinde silahlı bir adam beni kovalayıp ateş ediyor ben sıçrayarak uyanıyorum ve direk saate namaz kaçmış mı diye bakıyorum ama kaçırmamıştık. İkimizinde aynı anda aynı rüyayı görmesi ne demek oluyor böyle şey mümkün mü rüya olduğundan kesin eminiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı rüyaları ve aynı gecede görmek mümkündür. Bu insanların ruh halinden dolayı olabilir. Çok nadirde olsa bu tür rüyalar görülebilir. Bundan özel bir mana çıkarılmaz ve rüya olduğu gibi yorumlanır. Kaçmak korkmak ve endişe etmek bu şekli ile görüldüğün hayırlıdır ve bir ikazdır. En doğrusunu Allah bilir.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR