Dini Soru / Sorular / Çaresizim ne yapacağım

Çaresizim ne yapacağım

Sponsorlu Bağlantılar

Soru

Nişanlım nişanlılığımı bana zehir ediyor herşeye sinirleniyor kızıyor her lafı söylüyor ben yurtdışındayım oda ben gelirim dedi sonra gelemem gelirim gelemem diye bu seferde ben yurtdışı gidemem sürekli sinirli kızgın ben sabrediyorum bekliyorum düzelecek diye düğün tarihi ne vermiyorlar arayıp sormuyorlar nişanlımda benimle konuşmuyor ayrılalım da demiyor ne yapayım ne edeyim hiç bilmiyorum Allah neden yardım etmiyor bana ben hep hayırlı bir yuvam olsun diye dua ediyorum niye böyle ne yapmalıyım şimdi çıkmazlardayım?

Cevaplar
Selamun aleykum. Nişanlılık dönemi mümkün olan en kısa sürede bitirlmelidir. Aile büyüklerinle konuşarak bir çözüm bulmalısın. Allah hakkında hayırlısı ne ise onu nasip etmesi için dua etmen en güzelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Muhabbet kuşum öldü çok üzgünüm başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorumlar

  1. Hocam ben ayrılmak istiyorum ama babam kızıyor bu iş çocuk oyuncağı mı öyle nişanlan ayrıl olmaz diyor ayrılmasam nişanlımın o lafları sözleri üzerine nasıl onunla evlenebilirim çıkmaz sokaklardayım bu durumdan nasıl kurtulurum dualar var mı?

  2. Bu iş için özel bir dua yoktur. Bazen zorlamadan bazı şeyleri akışına bırakmak uygun olabilir. Sen elinden geleni yaptıktan sonra Allah’a havale et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.