Dini Soru / Sorular / Baba bedduası kabul olur mu

Baba bedduası kabul olur mu

Sponsorlu Bağlantılar

Baba bedduası kabul olur mu

Soru

İyi günler eşimle 15 sene evlilikten sonra ayrıldım birde oğlumuz var ve ayrıldığımızı kabullenmiyor her gün oğlumuza beddua ediyor.ona düşkün olduğum için onunla beni üzmeye çalışıyor.ettiği beddua ölüsü kucağına gelsin tez zamanda gebersin ölüsü öp kokla hayrını görme gibi beddualar ayrıca büyü de yaptıracam diyor ama ayrılma sebebimizde çok kere ayrıldık birleştik sorumluluklarını bilmiyor yapmıyor bizi ekmeğe bile muhtaç ediyor düzgün çalışmayıp cevresi ve arkadaşları için bizi ihmal edip zorda bırakıyor bende haliyle bende dayanamıyor eşime karşılık iyi davranmıyordum baktım iyice mutsuz ve kötü olucaz evden ayrıldım ayrıca çok kere inanmak güvenmek istedim barıştım her seferinde aynı oldu şimdi eşimin baba olarak ettiği beddua kabul olurmu çok kötü bela okuyor korkuyorum çocuğumuz için beni aydınlatırsanız çok secinirim

Cevap

Hayırlı günler hanım kardeşim. Allah bir kuluna haksızlık etmez bundan yana içini ferah tut. Sen iyi olmaya ve Allah’a sığınmaya devam et. Laneti eden kişi eğer karşı taraf lanete layı değilse o lanet eden kişiye geri döner. Allah yardımcın olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Sevgilime çıplak fotoğraf atmak günahı nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Aşırı vesveseliyim

Sponsorlu Bağlantılar Aşırı vesveseliyim Soru Hocam ben vesveselnıyorum çocuklugumdan berı içimden bırses bana kımseye guvenmememı …

Rüyada acısız doğum yapmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada acısız doğum yapmak Soru Hayirli gunler hocam ,ben bekar bir kizim. Ruyamda …

2 Yorumlar

  1. Annem babamdan bosandi icki yuzunden hep bizi rahtsiz ediyor ayikken iyi birisi ama sarhosken degill bize kufur edioo rahtsiz edio tahrik edio bnde bir gun onu dovdum vurdum yani uc dort kere oda bna sende cocuklrindan bogle gorursun dedi bedduasi tutarmi arkdaslar ama ben keyfimden yapmadım yani?

  2. Anne ve baba bedduası veya duası kabul olan dualardır. Her ne olursa olsun dövmek ve vurmak yanlıştır. Onu bu kötü durumdan kurtarmanın çarelerini arayın. Hiç olmadı kendinizi vereceği zararlardan koruyun ama asla onu vurma hakkına sahip olamazsın. Tövbe et ve babandan af dile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.